Apartmány v Kikinda

Potřebujete ubytování v Kikinda ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Kikinda. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Kikinda má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Apartman JF Kikinda 

Foto: Apartman JF Kikinda
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Situated in Kikinda in the Vojvodina region, Apartman JF Kikinda features a patio. This apartment also has free WiFi. The apartment features 3 bedrooms, a fully equipped kitchen with an oven and a microwave, and 1 bathroom with a bath and a shower.


2. Pero 

Foto: Pero
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Pero is set in Kikinda and offers free bikes. Featuring garden views, this apartment also provides guests with free WiFi. The 2-bedroom apartment is equipped with a kitchen with an oven and 1 bathroom with a bath. A TV with cable channels is available.

Dostupné pokoje


3. Family House 

Foto: Family House
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Featuring a garden and a terrace, Family House features accommodation in Kikinda with free WiFi and garden views. This apartment offers air-conditioned accommodation with a patio.


4. Apartments Kiki 

Foto: Apartments Kiki
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Kikinda, Apartments Kiki offers accommodation with a seating area and flat-screen TV. Free WiFi is provided. The air-conditioned units have a fully equipped kitchen with a fridge and a stovetop.


5. Kikinda peace oaza 

Foto: Kikinda peace oaza
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Located in Kikinda in the Vojvodina region, Kikinda peace oaza has a garden. The accommodation features free WiFi. This 2-bedroom apartment comes with a kitchen, a seating area, a dining area and a cable TV. The apartment offers a terrace.

Hotely v okolí Kikinda

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Kikinda jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Kikinda. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Kikinda.


6. Sweet Home Apartman Senta 

Foto: Sweet Home Apartman Senta
Lokalita: Senta
Vzdálenost: 29.3 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Sweet Home Apartman Senta is situated in Senta. The accommodation is 24 km from Kanjiža. Kikinda is 45 km from the apartment.


7. Tiski mir 

Foto: Tiski mir
Lokalita: Bečej
Vzdálenost: 37.8 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Set in Bečej in the Vojvodina region, Tiski mir features a terrace and river views. Guests may enjoy the free WiFi. The apartment includes 1 bedroom, 1 bathroom, a seating area, and a kitchen. A flat-screen TV is featured. Tiski mir offers a barbecue.


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: