Apartmány v Kikinda

Potřebujete ubytování v Kikinda ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Kikinda. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Kikinda má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

1. Apartman JF Kikinda 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Situated in Kikinda in the Vojvodina region, Apartman JF Kikinda features a patio. This apartment also has free WiFi. The apartment features 3 bedrooms, a fully equipped kitchen with an oven and a microwave, and 1 bathroom with a bath and a shower.


2. Pero 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Pero is set in Kikinda and offers free bikes. Featuring garden views, this apartment also provides guests with free WiFi. The 2-bedroom apartment is equipped with a kitchen with an oven and 1 bathroom with a bath. A TV with cable channels is available.

Dostupné pokoje


3. Family House 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Featuring a garden and a terrace, Family House features accommodation in Kikinda with free WiFi and garden views. This apartment offers air-conditioned accommodation with a patio.


4. Apartments Kiki 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Kikinda, Apartments Kiki offers accommodation with a seating area and flat-screen TV. Free WiFi is provided. The air-conditioned units have a fully equipped kitchen with a fridge and a stovetop.


5. Apartman Iris 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Situated in Kikinda, Apartman Iris provides accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a patio.


6. Kikinda peace oaza 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Located in Kikinda in the Vojvodina region, Kikinda peace oaza has a garden. The accommodation features free WiFi. This 2-bedroom apartment comes with a kitchen, a seating area, a dining area and a cable TV. The apartment offers a terrace.

Hotely v okolí Kikinda

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Kikinda jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Kikinda. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Kikinda.


7. Sweet Home Apartman Senta 

Lokalita: Senta
Vzdálenost: 29.5 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Sweet Home Apartman Senta is situated in Senta. The accommodation is 24 km from Kanjiža. Kikinda is 45 km from the apartment.


8. g.apartmani.novibecej 

Lokalita: Novi Bečej
Vzdálenost: 34.5 km
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
81 %

Set in Novi Bečej in the Vojvodina region, g.apartmani.novibecej provides accommodation with free WiFi. Zrenjanin is 36 km from the apartment. Belgrade Nikola Tesla Airport is 118 km from the property.


9. Tiski mir 

Lokalita: Bečej
Vzdálenost: 38.0 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Set in Bečej in the Vojvodina region, Tiski mir features a terrace and river views. Guests may enjoy the free WiFi. The apartment includes 1 bedroom, 1 bathroom, a seating area, and a kitchen. A flat-screen TV is featured. Tiski mir offers a barbecue.


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: